sobota, 23 listopada 2013

Wyrazisty wisiorek wykonany z barwionego na fioletowo plastra agatu zawieszonego na dwustronnej krawatce wykonanej z koralików Toho, wykończona łańcuszkiem w kolorze mosiężnym ozdobionym plecionym listkiem. Łańcuszek z zapięciem w kształcie serduszka. Obwód 80 cm. Wymiary agatu - 7,0/3,5 cm.


Zwiewne, długie kolczyki wykonane z wyplecionych z koralików Toho listków w 3 rozmiarach w odcieniach zieleni, wykończone elementami miedzianymi
i w kolorze mosiężnym. Całkowita długość kolczyków - 13,5 cm.
Szerokość największego listka - 2,2 cm.


Smukłe i błyszczące kolczyki w kształcie kropli, których głównym elementem są kryształki Swarovskiego Teardrop Crystal (wielkość 24/14mm) oplecione pozłacanymi i srebrnymi kuleczkami, zawieszone na srebrnych, rodowanych sztyftach.
Całkowita długość kolczyków - 3,9 cm.


 

 

z

Eleganckie, klimatyczne kolczyki wykonane z kryształków Swarovskiego Cosmic Oval Red Magma oplecione koronką z koralików Toho w kolorze Dark Bronze i Jet, wykończone cyrkoniami w kolorze koniakowym. Całość zawieszona na srebrnych biglach typu angielskiego.
Całkowita długość - 7,5 cm.


 

 wtorek, 12 listopada 2013

Jak co roku razem z zacnym gronem całkiem już sporej grupy zdolnych i twórczych osób biorę udział w akcji organizowanej przez Marisellę. Klasycznie gwoździem programu są bransoletki z ręcznie wykonanymi charmsami w kształcie serduszek.

W tym roku podjęłam się wykonania 3 takich serc i jednej bazy.

 

 

 

 

 

W tym roku wystawione będą 3 spore prace wykonane w technice beadingu i haftu koralikowego. Biorę udział we wszystkich trzech :)

 

 

Kolia RHO OPHIUCHI to projekt, który swoimi materiałami wsparły sklepy Skarby Natury i Beading.pl

Nazwa oznacza nardzony nowej gwiazdy:)

Niżej 2 elementy wyplecione przeze mnie.


 

 

 

Kolia STARDUST

 

 

i moje 2 elementy


KOLIA LEŚNA

 


 

 

 

 

W przypływie odwagi zgłosiłam się jeszcze do tzw. kolii wędrującej o tematyce ślubnej, której głównym elementem będzie przepiękny kamień księżycowy, również pochodzący ze zbiorów Kasi ze Skarbów Natury :)

 

Będzie się działo w styczniu :D

Zapraszam już teraz
wtorek, 30 lipca 2013

Swarovski Helios Silver Night z kryształkami cobalt blue

 

Swarovski Square Ring Crystal Sahara

 

Swarovski Square Ring Silver Shade
 

Na podstawie wzoru z czasopisma "Bijoux en cristal" - Dentelles de perles.